مشاوره تلفنی

 )مشاوره سطح دوم تلفنی (

تا 100% افزایش فروش

 

مشاوره تلفنی بازاریابی وفروش

 

این مشاوره مناسب افرادی است که زمان کافی ، دسترسی و یا علاقه ایی  برای ملاقات حضوری ندارند و ترجیح می دهند به صورت غیر حضوری برنامه مشاوره کسب و کار خود را دریافت کنند.

در این روش شما به صورت تخصصی و در کوتاه ترین زمان ممکن بدون نیاز به ملاقات حضوری می توانید یک مشاوره خصوصی با کمترین هزینه در رابطه به کسب و کار خود دریافت کنید.  

 

 

ما برای شخصی سازی خدمات مشاوره ایی (فقط مخصوص خودتان) و همچنین ارائه راه حل های بازاریابی و فروش منحصر کسب و کارتان یک فرم در اختیار شما قرار میدهیم که بعد از تکمیل ، آن را به ما عودت می دهید . لازم به توضیح است ما در اطلاعات درخواست شده در فرم نیازی به اطلاعات محرمانه شما نداریم ولی اطلاعاتی که در نهایت در اختیار شما قرار می دهیم اطلاعات محرمانه ای برای رشد کسب و کار شما خواهد بود .

 

 

نتیجه مشاوره و راهکار های پیشنهادی برای شما به صورت مکتوب ارسال می شود .

 

 

 

مشاوره سطح دوم تلفنی

مدت زمان مشاوره :60دقیقه

هزینه : 800 هزار تومان

تخفیف فقط تا 25 اسفند 1398 : 400 هزار تومان

 

 

پیشنهاد ما در ابتدا دریافت مشاوره رایگان می باشد تا با مراحل فعالیت و عملکرد هم آشنا شده باشیم و هم شما ضمن اجرای آنها شناخت بهتری از روند کار پیدا کنید و مشکلات احتمالی جدید خود را با مدیریت زمان بهتری مطرح نمایید و همچنین توانسته باشیم با پیشنهادات کاربردی بازاریابی یا فروش عنوان شده اعتماد شمارا جلب کرده باشیم .

 


 توجه داشته باشید برای مشاوره تلفنی سطح دو و جلوگیری از اتلاف وقت و استفاده از 60 دقیقه مفید مشاوره تخصصی ما به اطلاعات غیرمحرمانه کسب و کارتان نیازمندیم که این اطلاعات از طریق یک فرم ساده ایی که در اختیار شما قرار میگیرد بدست می آید لذا در تکمیل آن دقت فرمایید .

 

  برای شروع " مشاوره سطح دوم  " باما تماس بگیرید .

 

 

تلفن همراه : 09124580465

فکس : 02122276508

 E.ehtemali@gmail.com

 


  1. تکمیل فرم توسط شما  و ارسال آن برای ما .
  2. بین  2 الی 5 روز کاری راهکارهای بازاریابی و فروش تخصصی کسب و کارتان ارسال و همچنین زمانی برای مشاوره تلفنی شما مشخص می شود .
  3. بعد از بررسی این راهکارها شما میتوانید تماس بگیرید و در خصوص جزئیات و نحویه اجرای این برنامه به مدت حداکثر یک ساعت گفتگو نماییم .

  4.  حتما قلم و کاغذ کنار خود برای نوشتن و نتیجه گیری همراه داشته باشید .

 

مشاوره تلفنی بازاریابی وفروش

  •  پیشنهاد ما بر اساس شرایط بازار و هزینه های اجرایی مد نظر شما و همچنین استانداردهای بازاریابی و فروش می باشد .

 

  • راهکار های پیشنهادی برای شما به صورت مکتوب  ارسال می شود و روش انجام و توضیحات تکمیلی در مشاوره تلفنی بحث خواهد شد .

 

 

 

امروز زمانی را برای رشد کسب و کار خود برنامه ریزی کنید.

 

               465  0   458  0912

 

در صورتی که شما شخص و یا شرکتی هستید که  نیازمند یک نقشه راه و برنامه دقیق بازاریابی و فروش هستید و قصد دارید  جایگاه شغلی فعلی خود را رشد دهید و تبدیل به یک رقیب در بازار فعالیت خود شوید ،

ما روش " تدوین استراتژی " را به شما پیشنهاد می کنیم .