تحلیلگران

 

 

نقش تحلیلگران به 4 مدل شخصیتی تقسیم میشود :

معماران

فرماندهان

مناظره گران

منطق گرایان

 

در اینجا به اختصار به توضیح هر یک از تیپ های  شخصیتی می پردازیم و در صورت تمایل شما می توانید اطلاعات بیشتر را در صفحه مخصوص آن تیپ مطالعه فرمایید .

 

  

معماران

 

معماران یکی ازچهارتیپ  شخصیتی تحلیلگران می باشد ، این تیپ از نادرترین تیپ ها در بین افراد توانمند هستند ، آنها فقط دو درصد از جمعیت را تشکیل می دهند ، و زنان با این نوع شخصیت تنها با 0.8 درصد ، بسیار نادر هستند .

برای معماران  پیدا کردن افرادی که می توانند با تجزیه و تحلیل بدون وقفه از چیزها کنار بیایند دشوار است  . افرادی که از این نوع شخصیت برخوردارند تخیل گرا  ، جاه طلب و در عین حال درونگرا هستند ،این افراد نسبت به همه چیز کنجکاو اما همچنان متمرکز هستند .

 

نگرش مناسب برای رسیدن به اهداف

با تشنگی طبیعی که برای کسب دانش دراوایل زندگی نشان می دهد ، سایر بچه های مدرسه اغلب معماران را "کرم های کتاب" می نامند.  در طول زندگی ، آنها به آنچه می دانند افتخار می کنند . معماران از به اشتراک گذاری دانش به دست آمده لذت می برند و به تسلط خود بر موضوعات منتخب خود اطمینان دارند. آنها جدی هستند و ترجیح می دهند به جای تلف کردن وقت خود با حواس پرتی احمقانه مانند شایعات ، برنامه های موثری را طراحی و انجام دهند.

 

شما حق ابراز عقیده خود را ندارید. شما مجاز به ارائه نظر آگاهانه خود هستید. هیچ کس حق ندارد نادان باشد. "

 برای مطالعه بیشتر خصوصیات معماران کلیک کنید

 

 

 

 

منطق گرایان

 

 

نوع شخصیت منطق گرا نسبتاً نادر است و تنها سه درصد از جمعیت را تشکیل می دهد ، که قطعاً این یک چیز خوب برای آنها است ، زیرا هیچ چیز از بیشتر از)رایج بودن( ناراحت شان  نمی کند . منطق گرا به خلاقیت ، چشم انداز بی نظیر و عقل جدی خود میبالند. منطق گرا که معمولاً به عنوان فیلسوف ، معمار یا استاد رویایی شناخته می شوند و مسئولیت بسیاری از اکتشافات علمی در طول تاریخ بوده اند.

 

زندگی بررسی نشده ارزش زیستن ندارد.

 برای مطالعه بیشتر خصوصیات منطق گرایان  کلیک کنید

 

 

 

فرماندهان

 

فرماندهان ،تیپ شخصیتی ،خلق فروش حرفه ایی

 

 

آنها عاشق حرکت و موفقیت هستند. آنها اطلاعاتی را برای ایجاد دیدگاههای خلاقانه خود جمع می کنند ، اما به ندرت مدت ها قبل ازاقدام نسبت به آنها تردید می کنند.

چیزی که فرماندهان دوست دارند وجود  یک چالش خوب ، بزرگ و یا کوچک  است و آنها کاملاً معتقدند که با توجه به زمان و منابع کافی ، می توانند به هر هدفی برسند. این کیفیت باعث می شود افراد با این شخصیت بعنوان کارآفرینان درخشانی شناخته شوند . توانایی آنها در تفکر استراتژیک و داشتن تمرکز بلند مدت است ،  هر مرحله از برنامه های خود را با قاطعیت و با دقت انجام می دهند ، این موضوع آنها را به عنوان رهبر قدرتمند در تجارت تبدیل می کند.

 

 

 

 برای مطالعه بیشتر خصوصیات فرماندهان  کلیک کنید

 

 

 

 

 

 مناظره گران

خاق فروش حرفه ایی، مدیریت فروش فروش ،مدیریت بازاریابی

 

 

 

مناظره گران ، بخود به خاطر دیدگاه ، اعتماد به نفس ، دانش و داشتن حس شوخ طبعی احترام می گذارند ، اما اغلب در استفاده از این خصوصیات به عنوان پایه ای برای روابط عمیق تر و روابط عاشقانه چندان موفق نیستند و باید بسیارتلاش کنند .

آنها خلاق  وتمایل جسورانه  ای به ساختارشکنی و بازسازی ایده ها با توانایی ذهنی عالی دارند. آنها علیرغم هرگونه مقاومت ، اهداف خود را با جدیت دنبال می کنند.

هیچ کس فرایند درگیری ذهنی را بیشتر از نوع شخصیت مناظره گر دوست ندارد

 

 برای مطالعه بیشتر خصوصیات مناظره گران  کلیک کنید