خلق فروش حرفه ایی،بازاریابی،مدیریت فروش ،مدیریت بازاریابی

 

 

 

 

دیپلمات ها

 

 

 

 

نقش دیپلمات ها به 4 مدل شخصیتی تقسیم میشود :

  • مبارزان / سرباز کهنه کار
  • مدافعان / مشاور
  • واسطه گران / میانجیان
  • پیش کسوت / سر دسته/ شخصیت اصلی / شخصیت پیشرو

 

در اینجا به اختصار به توضیح هر یک از تیپ های  شخصیتی می پردازیم و در صورت تمایل شما می توانید اطلاعات بیشتر را در صفحه مخصوص آن تیپ مطالعه فرمایید .

 

 

 

شخصیت پیشرو

 

خلق فروش حرفه ایی،مدیریت فروش،مدیریت بازاریابی،فروش،بازاریابی

 

این نوع ، شخصیتی گرم و صریح و دوست داشتنی دارد ، کمک به دیگران را دوست دارند و تمایل به داشتن ایده ها و ارزش های محکم دارند. آنها چشم انداز خود را با انرژی خلاق برای دستیابی به اهداف خود ترسیم می کنند.

شخصیت های پیشرو ، ذاتا رهبر متولد می شوند ، پر از شور و اشتیاق هستند. آنها تقریباً دو درصد از جمعیت را تشکیل می دهند ، اغلب اوقات سیاستمداران ما ، مربیان و معلمان ما هستند و به دیگران القا می کنند تا در دنیا به موفقیت برسند...

 

 

برای مطالعه بیشتر خصوصیات شخصیت های پیشرو کلیک کنید.

 

 

 

 

میانجی  

 

 

 

میانجی عضوی از گروه نقش دیپلمات ها است ، آنها بر اساس اصول خود هدایت می شوند نه منطق (تحلیلگران) ، هیجان (کاوشگر) یا عمل (نگهبانان) شخصیت های میانجی آرمانگرایانی واقعی هستند ، همیشه در بدترین افراد و رویدادها به دنبال اشاره به نکات مثبت می باشند و در جستجوی راه هایی برای بهتر کردن امور هستند.

در بهترین حالت ، خصوصیات میانجی ها آنها را قادر می سازد تا با دیگران ارتباط برقرار کنند ، به راحتی با استعاره ها و مثل ها صحبت کنند ، وتوانایی های زیادی برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود دارند .

 

 

برای مطالعه بیشتر خصوصیات شخصیت های میانجیان  کلیک کنید.

 

 

 

مبارزان

 

این افراد تمایل دارند با ایده ها و اقدامات بزرگی درگیرشوند که نشان دهنده احساس امید و حسن نیت آنها نسبت به دیگران است. انرژی پر جنب و جوش آنها می تواند در جهات مختلفی جریان یابد.

شخصیت مبارز، یک روح آزاد واقعی است. آنها اغلب در زندگی مهمان هستند ، برخلاف شخصیت انواع گروه کاشفان و کمپین ها ، کمتر از روابط اجتماعی و عاطفی خود با دیگران لذت می برند و علاقه کمتری به هیجان و لذت لحظه ای دارند.  جذاب ، مستقل ، پرانرژی و دلسوز هستند ، 7٪ از جمعیت آنها را می توان مطمئناً در هر جمعیت احساس کرد.

 

برای مطالعه بیشتر خصوصیات شخصیت های مبارزان  کلیک کنید.

 

 

 

 مدافعان

 

تیپ شخصیتی مدافعان، خلق فروش حرفه ایی

 

تلفیق یک تصور زنده با یک حس دلسوزانه ، مدافعان از خلاقیت خود برای حل چالش های انسانی استفاده می کنند. افراد با این شخصیت از پیدا کردن راه حل مناسب برای شخصی که به او اهمیت می دهند لذت می برند. این قدرت آنها را به مشاوران عالی تبدیل می کند .

 

برای مطالعه بیشتر خصوصیات شخصیت های مدافعان  کلیک کنید.