جستجو   :  

افتتاح سایت

 

 

بازدید کنندگان گرامی با خوشحالی تمام ورود شما را به مجموعه " خلق فروش حرفه ایی " گرامی می داریم وبه اطلاع می رسانیم سایت خلق فروش حرفه ایی به صورت رسمی در سال گذشته فعالیت خود را شروع کرده است تا  با تخصص ، تجربه و تحصیلات افراد مشغول در مجموعه خود ، شما را درحل مشکلات فروش و بازاریابی برای کسب سود حداکثری همراهی کند .

 

 

 تمام دغدغه ما پیشرفت و ارتقای کسب درآمد شرکت و مجموعه شما با حفظ نرخ بازگشت سرمایه می باشد. شما باید در شرایط کنونی رکود مشاغل ، علاوه برهزینه های خود ؛ شامل هزینه های ثابت (مکان ، دستگاه و ماشین آلات ، بهره بانکی ... ) و هزینه های متغییر(نیروی کار، برق آب،مواد اولیه ... ) سود قابل توجهی نیز کسب کنند . 

 

با ما لذت تجربه ایی بی نظیر از سود را خواهید چشید

 

 

 

با توجه به تاثیرعوامل تعیین کننده در مدیریت بازاریابی و فروش ، شرکتهایی که سریعتر از این عوامل استفاده کننده فارغ از بزرگی یا کوچکی ، تبدیل به لیدر ( رهبر) کسب کار خود خواهند شد و سود بیشتری را کسب خواهند نمود .

 


 

پیشنهاد می کنیم مقالات مربوط به موفقیت در فروش روزانه و مقالات جذاب ما  را که در قسمت منو آرشیو گنجانده شده مطالعه فرمایید . این مطالب نکات ساده ولی کاربردی را در اختیار شما قرار می دهند که در کسب و کار شما بسیار تاثیر گذار خواهند بود .


 

توجه فرمایید مطالب درج شده در قسمت مقالات و ارشیو سایت  برگرفته از مطالب کاربردی و همچنین بروز در حوزه بازاریابی و فروش می باشد که از سایتهای معتبر و تخصصی بعد از ترجمه در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است و هر روز مطالب جدیدی به آن افزوده خواهد شد .لذا باتوجه به این که این مطالب کاربردی هستند و نتیجه تحقیق ویا پایان نامه شخص ویا گروه خاصی نمی باشند و به صورت جمع بندی از سایتهای مختلف جمع آوری شده است امکان درج نام سایت ها وجود ندارد .

 

امید است مطالب درج شده برای استفاده در تجارت و کسب و کار شما مفید باشند .

 

 

 

خلق فروش و بازاریابی حرفه ایی

 

 

 

یکی از خدمات ما مناسب شرایط  شماست و باعث افزایش فروش و حل مشکلات موجود شما میشود.

 

- مشـاوره رایـگان
- مشـاوره تلفنی
- تدوین استراتژی
- دیجیتال مارکتینگ
- برندسازی و کمپین تبلیغاتی

 

 

 

بازاریابی،فروش،مشاوره بازاریابی و فروش، پلن بازاریابی، برنامه بازاریابی، برنامه فروش،افزایش فروش، خلق فروش حرفه ایی ،اسماعیل احتمالی ،مشاوره بازاریابی و فروش حرفه ایی ،CPS

 

تاریخ درج  :  1399/2/29  
تعداد بازدید تا کنون :2618

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی