جستجو   :  

شخصیت پیشرو

 

خلق فروش حرفه ایی، مدیریت فروش،مدیریت بازاریابی،بازاریابی

 

 

چه کسی دارای شخصیت پیشرو(ENFJ) است؟

 

 

شخصیت (ENFJ) یک فرد با صفات شخصیتی  برونگرا ، خودآموز ، احساس ، و با قدرت قضاوت است .  این نوع  شخصیت گرم و صریح و دوست داشتنی دارد ، کمک به دیگران را دوست دارند و تمایل به داشتن ایده ها و ارزش های محکم دارند. آنها چشم انداز خود را با انرژی خلاق برای دستیابی به اهداف خود ترسیم می کنند.

 

همه کارهایی که اکنون انجام می دهید در نهایت به تاثیر بیرون منتهی می شود و همه را تحت تأثیر قرار می دهد. وضعیت شما می تواند قلب شما را درخشان کند و یا اضطراب را منتقل کند . نفس شما می تواند در افسردگی  ویا عشق را ساطع کند  و نگاه شما می تواند شادی را به ارمغان بیاورد . سخنان شما می تواند الهام بخش آزادی باشد. هر عمل شما می تواند قلب و ذهن را باز کند.

دیوید دییدا

 

شخصیت های پیشرو ، ذاتا رهبر متولد می شوند ، پر از شور و اشتیاق هستند. آنها تقریباً دو درصد از جمعیت را تشکیل می دهند ، اغلب اوقات سیاستمداران ما ، مربیان و معلمان ما هستند و به دیگران القا می کنند تا در دنیا به موفقیت برسند . با اعتماد به نفس ذاتی خود نقش تأثیر گذاری دارند ، قهرمانان باغرور و شادی زیادی در هدایت دیگران برای همکاری با یکدیگر برای بهبود خود و جامعه تلاش می کنند .

 

مؤمنان مؤمن در مردم

مردم به شخصیت های قوی جذب می شوند و شخصیت های پیشرو ، نگرانی و نوعدوستی را تاب می آورند ، وقتی احساس می کنند باید چیزی گفته شود از ایستادن و سخن گفتن نمی ترسند . برای آنها برقراری ارتباط با دیگران طبیعی و آسان است . ویژگی بصری (N) آنها به افرادی با شخصیت پیشگو کمک می کند تا به هر ذهنی برسند ، خواه از طریق واقعیت ها و منطق و یا احساسات خام. شخصیت های پیشرو به راحتی انگیزه های مردم و وقایع به ظاهر جدا از هم را می بینند ، و می توانند این ایده ها را با هم جمع کرده و آنها را به عنوان یک هدف مشترک تبدیل کنند که چیزی کم از جذب کردن ندارد

 

خلق فروش حرفه ایی،مدیریت بازاریابی،بازاریابی،فروش،مدیریت فروش

 

علاقه شخصیتهای پیشرو به دیگران واقعی است ، تقریباً به یک اندازه - هنگامی که به کسی اعتقاد داشته باشند ، می توانند بیش از حد درگیر مشکلات آنها شوند ، بیش از حد به آنها اعتماد کنید. خوشبختانه ، این اعتماد به عنوان یک پیشگویی از آنها عنوان می شود ، زیرا نوعدوستی و اصالت شخصیت های پیشرو از کسانی که به آنها اهمیت می دهند الهام می بخشد تا خودشان بهتر شوند. اما اگر آنها مراقب نباشند ، می توانند حس خوش بینانه خود را بیش از حد افزایش دهند ، و گاهی اوقات دیگران را تحت فشار قرار می دهند.

شخصیت های پیشرو در برابر یک مار دیگر نیز آسیب پذیر هستند: آنها ظرفیت فوق العاده ای برای تأمل و تجزیه و تحلیل احساسات خود دارند ، اما اگر در گرفتاری شخص دیگری بیش از حد گیر کنند ، نوعی حالت افسردگی عاطفی در خود ایجاد کرده و مشکلات دیگران را در خود مشاهده میکنند. اگر به جایی برسند که با مشکلاتی که شخص دیگری تجربه کرده است عقب بیفتند ، می تواند مانع از یاری شخصیت پیشرو برای عبور از معضل و یا اصلاً حل آن شود. هنگامی که این اتفاق می افتد ،  شخصیت های پیشرو باید به عقب برگردند و از آن قدرت ذاتی خود استفاده کنند تا برای آنچه که واقعاً احساس می کنند بهترین تصمیم را بگیرند

... مبارزه‌ای نباید ما را از حمایت از دلیلی که اعتقاد داریم عادلانه است ، بازدارد

شخصیت های پیشرو افراد واقعا دلسوزی هستند که صحبت می کنند و قدم می زنند و هیچ چیز باعث نمی شود آنها نسبت به هدایت ، اتحاد و ایجاد انگیزه در تیم خود بی اشتیاق شوند .

افرادی که ازنوع افراد شخصیت پیشرو هستند دارای نوعی شیطنت پرشور می باشند و بعید به نظر می رسد در هنگام ایستادن در کنار مردم و ایده هایی که به آنها اعتقاد دارند ، از شوکرهای برقی و فلش بترسند و جای تعجبی ندارد که از شخصیت های بسیاری معروف و مشهور نمادهای فرهنگی یا سیاسی هستند. این نوع شخصیت می خواهد راه آینده ای روشن تر را نشان دهد ، خواه با هدایت یک ملت به سعادت ، یا هدایت یک تیم ورزشی لیگ کوچک .

 

شخصیتهایی که ممکن است بشناسید

خلق فروش حرفه ایی،مدیریت فروش،مدیریت بازاریابی،بازاریابی،فروش

 

 

تاریخ درج  :  1399/4/3  
تعداد بازدید تا کنون :53

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی