جستجو   :  

ارزش خود را بدانید

خلق فروش حرفه ایی،بازاریابی،فروش،مدیریت بازاریابی،مدیریت فروش

 

 

 

ارزش خود را بدانیدآخرین باری که دانش محصول و خدمات خود را مرور کردید کی بود ؟ یكی از مهمترین خصوصیات فروشندگان ماهر ، به روز ماندن در مورد آخرین پیشرفت ها ، تغییرات و پیشرفت های موجود در صنعت خود است. آیا تمام جزئیات حتی اگر در بروشور یا در وب سایت ذکر نشده باشد را می دانید ؟
دانش خود را درصنعت کسب وکارتان آزمایش کنید!

آیا آن را !...من این یکی را می پرسم ...
چگونه انجامش بدهیم ؟
اگر شرکت شما یک دوره آموزشی برای محصولات و خدمات ارائه نمی دهد ، از دوستان و همکاران خود بخواهید که درباره همه چیز ارائه شده محصولات از شما سؤال کنند. آنها را امتحان کنید تا شما را تحت فشار قرار دهند. جستجوی سریع Google را انجام دهید تا ببینید پیشرفت هایی در صنعت شما وجود دارد و چه چیزی ممکن است در آینده برای مشتری ارائه شود.
چرا این کار را انجام دهیم؟
توانایی صحبت حرفه ایی و با اعتماد به نفس با مردم به شما امکان می دهد تا در مشتریان خود اطمینان اعتماد ایجاد کنید. ما به عنوان انسان ، ترجیح می دهیم با افرادی کار کنیم که احساس امنیت کنیم . دانش این کار را می کند!درخود اشتیاق به یادگیری ایجاد کنید. اگر چنین کنید ، هرگز در روند رشد خود متوقف نخواهید شد.

    --Anthony J. D'Angelo

خلق فروش حرفه ایی، تماس با ما،بازاریابی،فروش،مدیریت فروش،ندیریت بازاریابی

 

 

 

یکی از خدمات ما مناسب شرایط  شماست و باعث افزایش فروش و حل مشکلات موجود شما میشود.

 

- مشـاوره رایـگان
- مشـاوره تلفنی
- تدوین استراتژی
- دیجیتال مارکتینگ
- برندسازی و کمپین تبلیغاتی

 

 

 

#بازاریابی و فروش# ، خلق فروش حرفه ایی ، مدیریت بازاریابی، پلن فروش، افزایش فروش، lndv tv,a ، مدیر فروش ، فروش روزانه، اسماعیل احتمالی،

 

 

تاریخ درج  :  1399/3/9  
تعداد بازدید تا کنون :22

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی