جستجو   :  

چه کسی یک مبارز است

 

 

 

 

چه کسی یک مبارز (ENFP) است؟

 ( سرباز کهنه کار )

 

یک مبارز (ENFP) کسی با صفات شخصیتی برونگرا ، خودآموز ، احساسی  و تاثیرگذار  است.  این افراد تمایل دارند با ایده ها و اقدامات بزرگی درگیرشوند که نشان دهنده احساس امید و حسن نیت آنها نسبت به دیگران است. انرژی پر جنب و جوش آنها می تواند در جهات مختلفی جریان یابد.

عملکرد زندگی بر روی من تاثیری ندارد ، می خواهم بدانم برای چه چیزی آماده خواهم بود  و اگر می خواهید رویای و آرزوی قلب خود را برآورده کنید ، من علاقه برای صبر چند ساله ندارد. می خواهم بدانم ، آیا شما مانند یک انسان نترس  برای عشق - برای رویاهای خود - برای ماجراجویی زنده بودن خطر خواهید کرد؟

شخصیت مبارز، یک روح آزاد واقعی است. آنها اغلب در زندگی مهمان هستند ، برخلاف شخصیت انواع گروه کاشفان و کمپین ها ، کمتر از روابط اجتماعی و عاطفی خود با دیگران لذت می برند و علاقه کمتری به هیجان و لذت لحظه ای دارند.  جذاب ، مستقل ، پرانرژی و دلسوز هستند ، 7٪ از جمعیت آنها را می توان مطمئناً در هر جمعیت احساس کرد.

 

شما می توانید جهان را فقط با یک ایده تغییر دهید .

 

مبارزان ، مانند همه عموزاده های دیپلمات خود ، بیش از دیگرمردم خوشحال و دوست داشتنی هستند ، با حس کنجکاوی (N) خود شکل می گیرند و به آنها اجازه می دهند بین خطوط با کنجکاوی و انرژی حرکت کنند. آنها تمایل دارند زندگی را به عنوان یک معمای بزرگ و پیچیده ببینند که همه چیز در آن به هم متصل است - اما برخلاف انواع شخصیت های آنالیزور ، که تمایل دارند معما را به عنوان یک برنامه سیستمیک ببینند ، آن را از طریق منشور احساسات ، شفقت و عرفان می بینند و همیشه به دنبال یک معنی عمیق تر باشید.

مبارزان بسیار مستقل هستند و بسیار بیشتر از ثبات و امنیت ، به خلاقیت و آزادی علاقه دارند .

 


بسیار بیش  از انواع دیگر احتمالاً این ویژگی ها را غیر قابل مقاومت می یابند ، و اگر دلیلی پیدا کرده اند که باعث تخیل آنها می شود ، مبارزان انرژی خود را جمع میکنند که اغلب اوقات آنها را در کانون توجه می گذارد ، که توسط همسالان خود به عنوان رهبر و یک معلم دیده می شوند - اما این همیشه جایی نیست که مبارزان دوستدار استقلال می خواهند باشند  و خود را با وظایف اداری و نگهداری روزمره که می تواند یک موقعیت رهبری را همراهی کند ، درگیر بدانند.

عزت نفس مبارزان به توانایی آنها برای دستیابی به راه حل های اصلی بستگی دارد و باید بدانند که آزادی ابتکاری عمل دارند - در صورت گرفتار شدن در نقش خسته کننده ، بسرعت صبر و شکیبایی خود را از دست میدهند و دچار بی حسی و سردرگمی میشوند.

این "جرقه کوچک جنون" را از دست نده

خوشبختانه ، مبارزان می دانند که چگونه استراحت کنند ، و آنها کاملاً قادر هستند از یک آرمانگرای پرشور و رانده شده در محیط کار سوئیچ کنند  که حتی صمیمی ترین دوستان خود را نیز شگفت زده می کند. حضور در جمع  به آنها فرصتی می دهد تا از لحاظ عاطفی با دیگران ارتباط برقرار کنند ، و به آنها بینش بالاتری نسبت به آنچه انگیزه دوستان و همکارانشان می دهد ، بدهند. آنها بر این باورند که همه باید زمان لازم را برای شناخت و ابراز احساسات خود داشته باشند ، و همدلی و اجتماعی بودن آنها  را وارد یک مبحث مکالمه طبیعی می کند.

شخصیت مبارز باید مراقب باشد ، اما - اگر آنها بیش از حد به شهود خود متکی باشند ، در مورد انگیزه های یک دوست بیش از حد پیش بینی میکنید  و سیگنال ها را نادرست بخوانند . این استرس های اجتماعی ، فشارسنگین حتی آنها را  در شب بیدار نگه می دارد. مبارزان بسیار احساسی و حساس هستند .

مبارزان پیش از آنکه چیزی را پیدا کنند ، زمان زیادی را صرف کاوش در روابط اجتماعی ، احساسات و ایده ها می کنند. اما هنگامی که آنها جای خود را در جهان پیدا کنند ، تخیل ، همدلی و شجاعت آنها نتایج باورنکردنی به همراه خواهد داشت.

 

 

مبارزانی که ممکن است بشناسید

 

 

 

 

تاریخ درج  :  1399/4/3  
تعداد بازدید تا کنون :60

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی