جستجو   :  

ساکت باشید و گوش دهید

 

 

 

 

 

 

 

ساکت باشید و گوش دهید

 


سلامتی و رفاه ما همیشه متاثر فراز و نشیب های محیط داخلی و خارجی ما می باشد. آخرین باری که تحت تاثیر تغییرات فصلی بوده اید  کی بود؟ شاید شما نمی توانید به خاطر بیاورید ، یا شاید فقط هفته گذشته یا ماه گذشته بوده است. ممکن است شما در بهترین شکل زندگی خود باشید ، یا شاید با یک وضعیت جسمی بدی روبرو شده باشید که تاثیر زایدی بر زندگی شما گذاشته باشد  . همه ما در مسیر سلامت ، بهبود و رشد خود حرکت می کنیم.


آخرین باری که با بدن خود وارد یک شرایط شدید بحرانی شدید کی بود و واقعاً به آنچه نیاز داشت گوش می دادید؟

 


آیا آن را...! من این یکی را می پرسم ...
چگونه انجامش بدهیم ؟
مکانی پیدا کنید که احساس امنیت ، راحتی و آرام داشته باشید و دچار اختلال و حواس پرتی نشوید. این ممکن است در رختخواب ، زیر دوش ، یا نشستن بر روی پاسیو شما باشد. این کار را انجام دهید تا با بررسی وضعیت احساسی خود ، از بدن خود بپرسید که به چه چیزهایی نیاز دارد. آیا این احساس غرق شدن در عدم تعادل ، خستگی ، آشفتگی ، درد ، گرسنگی است ؟ توجه داشته باشید که چه اتفاقی می افتد ، بنابراین می توانید آنچه را که لازم دارید برای خود مهیا کنید.
چرا این کار را انجام دهیم ؟
ما دائماً نیازهای بدن خود را خاموش می کنیم زیرا "نیازهای" زندگی از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند. با این حال ، فقط با مراقبت از آن "نیازها" می توانیم حیات در یک بدن سالم را ادامه دهیم. هیچ چیز مهمتر از سلامتی و رفاه شما نیست. سموم به طور مداوم چه از نظر رژیم و چه از طریق محیط وارد بدن می شوند و بدن شما باید با همه آن مبارزه کند. بنابراین عادت داشته باشید که به خود وارد شوید تا ببینید که آیا وقت آن رسیده است که سم زدایی ، تمیز ، مکث ، بازسازی یا انجام برخی تنظیمات از نظر جسمی ، روحی یا عاطفی انجام شود.


مراقب بدن خود باشید. این تنها مکانی است که شما باید زندگی کنید.

    --Jim Rohn 

یکی از خدمات ما مناسب شرایط  شماست و باعث افزایش فروش و حل مشکلات موجود شما میشود.

 

- مشـاوره رایـگان
- مشـاوره تلفنی
- تدوین استراتژی
- دیجیتال مارکتینگ
- برندسازی و کمپین تبلیغاتی

 

 

 

 

#بازاریابی و فروش# ، خلق فروش حرفه ایی ، مدیریت بازاریابی، پلن فروش، افزایش فروش، lndv tv,a ، مدیر فروش ، فروش روزانه، اسماعیل احتمالی،CPS

 

 

تاریخ درج  :  1399/3/19  
تعداد بازدید تا کنون :21

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی