جستجو   :  

شخصیت جسور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جسور / تبلیغ کننده / ماجرا جو 

 

 

ADVENTURER

 

 

 

چه کسی یک ماجراجو / جسور (ISFP) است؟

ماجراجو (ISFP) یک فرد با صفات شخصیتی درونگرا ، ناظر ، احساسی  و تاثیر گذار  است  . آنها تمایل دارند که ذهن آزادی داشته باشند و به زندگی ، تجربیات جدید و افرادی که دارای گرایش زمینی هستند نزدیک شوند.  توانایی آنها در تمرکز بر روی مسائل مختلف موجود به آنها کمک می کند تا از پتانسیل های مهیج پرده بردارند.

 

در طی یک روز تغییر می کنم.  وقتی از خواب بیدار می شوم و یک نفر هستم ، و وقتی می خوابم  می دانم که شخص دیگری هستم .

باب دیلان

 

شخصیت های ماجراجو هنرمندان واقعی هستند ، اما لزوماً به معنای معمولی  که در آنجا نقاشی از درختان کوچک و بزرگ کنند نیستند. هرچند که به اندازه کافی این توانایی را دارند و کاملاً قادر به انجام این کار هستند.  در عوض ، آنها از زیبایی شناسی ، طراحی و حتی گزینه ها و اقدامات خود برای فشار بر محدودیت های قوانین اجتماعی استفاده می کنند. ماجراجویان از به چالش کشیدن محدودیت های سنتی لذت می برند - احتمالاً آنها بیش از یکبار عبارت "مرا محدود نکنید !"  را ابراز کرده اند.

 

 

خوشحالم که هستم که هستند

ماجراجویان در دنیایی پر تلاطم زندگی می کنند که از ارتباطات با افراد و ایده ها الهام گرفته است. این شخصیتها از تفسیر مجدد این ارتباطات و دیدگاههای جدید لذت می برند. هیچ نوع دیگری از شخصیت ها بیشتر از این نوع اکتشاف و آزمایش نمی کند. این امر باعث می شود که ماجراجویان حتی برای دوستان نزدیک و عزیزانشان غیرقابل پیش بینی به نظر برسند.

با وجود همه اینها ، ماجراجویان مطمئناً درونگرا هستند و در تنهایی است که خود را شارژ مجدد می کنند.  فقط به این دلیل که تنها هستند.  ماجراجویان به جای اینکه به گذشته یا آینده بپردازند ، فکر می کنند در حال حاظر چه کسانی هستند.

 

 

ماجراجویان زندگی می کنند تا راهی برای کاهش فشارهای احساسات خود پیدا کنند .

 

رفتارهای خطرناک مانند قمار و ورزشهای شدید بیشتر از سایرین در این نوع شخصیت رایج است. خوشبختانه دلبستگی آنها به لحظه و محیط به آنها اجازه می دهد بهتر از سایرین کارها را انجام دهند. ماجراجویان همچنین از ارتباط با دیگران لذت می برند و جذابیت غیر قابل مقاومت خاصی دارند.

ماجراجویان همیشه تمجدید را فقط برای نرم کردن قلبی می دانند که آماده می شود خطرات را غیر بی پروا بر عهده بگیرند .

اما یک انتقاد می تواند آنها را ضعیف کند ولی  برخی از ماجراجویان می توانند از انتقاد ها تفسیر دوستانه داشته باشند ، و آن را به عنوان چشم انداز دیگری برای ارزیابی احساسات خود در جهت های جدید ارزیابی کنند. اما اگر اظهارنظرها بیش از حد تلخ باشد ، ممکن است شخصیتهای جسور وسوسه لازم برای انجام کارها را از دست بدهند.

افراد جسور نسبت به احساسات حساس هستند. درهنگام مواجهه با انتقاد ، طرف مقابل را به سختی به چالش می کشند ، پس پیشنهاد میکنم به اندازه کافی فاصله خود را حفظ کنید  تا در گرمای آن لحظه گرفتار نشوید. ماجراجویان معمولاً می توانند گذشته را درگذشته رها کنند  و به گونهای رفتار کنند که گویی هرگز اتفاق نیفتاده است.

 

معنی زندگی در بیان زندگی است

بزرگترین چالش پیش روی افراد جسور  برنامه ریزی برای آینده است. یافتن آرمانهای سازنده برای پایه گذاری اهداف و عملی کردن اهدافی که باعث ایجاد اصول مثبت می شوند کار کوچکی نیست. افراد جسور آینده خود را از نظر دارایی و بازنشستگی برنامه ریزی نمی کنند.  در عوض ، آنها اقدامات و رفتارها را به عنوان کمک به احساس هویت و ایجاد سبد تجربیات خود برنامه ریزی می کنند نه سهام برای اینده . اگر این اهداف و اصول نجیب باشد ، افراد جسور می توانند با خیرخواهی و از خود گذشتگی شگفت انگیز عمل کنند - اما همچنین می تواند یک هویت خود محور تر ایجاد کند و با خودخواهی رفتار کنند. مهم است که ماجراجویان بخاطر داشته باشند که به طور فعال به شخصی که می خواهند باشند تبدیل شوند. توسعه و حفظ یک عادت جدید ممکن است به طور طبیعی اتفاق نیفتد ، اما اهداف روزانه  و وقت برای درک انگیزه های خود به ماجراجویان این امکان را می دهد تا از نقاط قوت خود استفاده کنند تا هرچه را که عاشق شده اند دنبال کنند .

 

افراد جسوری که شاید بشناسید 

 

 

تاریخ درج  :  1399/4/3  
تعداد بازدید تا کنون :18

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی