جستجو   :  

شخصیت بازیگر / سرگرم کننده

 

 

 

 

 

بازیگر / سرگرم کننده 

 

 

چه کسی یک سرگرم کننده  (ESFP) است؟

سرگرم کننده (ESFP) یک فرد با است برونگرا ، ناظر ، احساس ، و عامل صفات شخصیتی. این افراد عاشق تجربیات پر جنب و جوش ، اشتیاق در زندگی هستند و از کشف ناشناخته ها لذت می برند. آنها می توانند بسیار اجتماعی باشند و اغلب دیگران را به فعالیتهای مشترک تشویق می کنند.

 

من خودخواه ، بی تاب و کمی متزلزل هستم ، بدشانسم ، من از کنترل خارج شده ام و ایگونه کار کردن سخت است. اما اگر نتوانید دربدترین وضعیت من را یاری کنید ، مطمئناً در بهترین حالت من را ندارید.

مرلین مونرو

 

اگر کسی پیدا شود که به طور خودجوش در حال خواندن آهنگ و رقص باشد ، او از نوع شخصیت بازیگر / سرگرم کننده  است. آنها  از هیجان لحظه ای سرشار می شوند و می خواهند همه افراد نیز چنین احساسی داشته باشند. هیچ نوع شخصیتی دیگر به اندازه این نوع شخصیتی  در هنگام تشویق دیگران ، سخاوتمندانه نیست .

 

همه ما ستاره هستیم ...

بازیگران عاشق کانون توجه و صحنه های جهانی هستند. بسیاری از افراد مشهور با این نوع شخصیت  در واقع هنرپیشه هستند ، آنها دوست دارند برای دوستان خود نیز نمایش دهند ، با یک شوخ طبعی منحصر به فرد و خاکی گپ بزنند ، توجه ها را جلب کنند  . کاملاً اجتماعی هستند ، سرگرم کننده ها از ساده ترین چیزها لذت می برند و هیچ شادی برای آنها بیشتر از تفریح ​​با یک گروه خوب از دوستان وجود ندارد.

این فقط صحبت نیست - سرگرم کننده ها از هر نوع شخصیتی، قوی ترین حس زیبایی شناسی را دارند. از نظافت و لباس گرفته تا خانه ای مجهز ، شخصیت های بازیگر /سرگرم کننده چشم به مد دارند. آنها را درجذابیت لحظه ای مشاهده می کنید ، بازیگر /سرگرم کننده ها نمی ترسند که محیط اطراف خود را تغییر دهند تا سبک شخصی خود را منعکس کنند. بازیگر /سرگرم کننده به طور طبیعی کنجکاو هستند و طرح ها و سبک های جدید را با سهولت کشف می کنند.

گرچه ممکن است همیشه به نظر نرسد ، اما این شخصیت ها می دانند که همه چیز در مورد آنها نیست - آنها ناظر هستند و نسبت به احساسات دیگران بسیار حساس هستند. افرادی که از این نوع شخصیت هستند ، اغلب اولین کسانی هستند که به کسی کمک می کنند تا از یک مشکل چالش برانگیز صحبت کند ، با خوشحالی پشتیبانی عاطفی و توصیه های عملی را ارائه می دهد. با این حال ، اگر مشکل شخصی نباشد ، بیشتر احتمال دارد که از یک درگیری اجتناب کنند ، تا اینکه به صورت پیش فرض پیش بروند  . آنها معمولاً کمی درام و شور و شوق را دوست دارند ،آنها محور انتقاداتی که می تواند ایجاد کند ، نیستند.

 

 

... و ما سزاوار چشمک زدن هستیم

بزرگترین چالشی که مشتاقانه با آن روبرو هستند این است که آنها غالباً چنان روی لذت های فوری متمرکز می شوند که از وظایف و مسئولیت هایشان غفلت می کنند. تجزیه و تحلیل پیچیده ، کارهای تکراری و تطبیق آمار با پیامدهای واقعی ، فعالیت های آسانی برای این افراد نیست.

آنها ترجیح می دهند به شانس و فرصت تکیه کنند ، یا از حلقه گسترده دوستانشان کمک بخواهند. برای آنها سخت است که برای پیگیری موارد طولانی مدت مانند برنامه های بازنشستگی یا کنترل مصرف شکر ، خود را به چالش بکشد .

بازریگران ارزش و کیفیت را می شناسند که به خودی خود یک ویژگی خوب است. با وجود گرایش آنها به عنوان برنامه ریزان ضعیف ، این می تواند باعث شود زندگی آنها فراتر از معیارهایشان باشد ، وجود کارتهای اعتباری برای انها خطرناک است. بیشتر علاقه مند به جهش در فرصت ها هستند تا به برنامه ریزی اهداف بلند ، ممکن است آنها در آینده متوجه شوند که بی احتیاطی آنها باعث شده برخی فعالیت ها غیرقابل کنترل باشند.

هیچ چیز باعث نمی شود که این افراد حرفه ای احساس ناخوشایند کنند ولی اگر بدانند در شرایطی نمی توانند به دوستانشان بپیوندند ، ناراضی هستند.

بازیگران هر جا که بخواهند بخندند ، بازیگوش و داوطلب باشند سعی می کنند چیز جدید و سرگرم کننده ای را امتحان کنند - و هیچ شادی بیشتری از این که دیگران را برای پیاده روی همراهی کند برای این شخصیت ها وجود ندارد .  بازیگران می توانند ساعتها گپ بزنند وبرای احساسات عزیزان خود اوقات خوبی را به اشتراک بگذارند. اگر آنها فقط بخاطر بسپارند که از نقاط آسیب پذیرخود به بطور مداوم محافظت کنند ، همیشه آماده خواهند بود به همه چیزهای جالب و جدیدی که دنیا ارائه داده است ، شیرجه بزنند

 

شخصیت بازیگرهایی که ممکن است بشناسید

 

 

تاریخ درج  :  1399/4/3  
تعداد بازدید تا کنون :18

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی