جستجو   :  

دکمه تنظیم مجدد را بزنید

 

 

دکمه تنظیم مجدد را بزنیدهر وقت احساس ناامیدی ، عدم اطمینان یا پایین آمدن اعتماد به نفس می کنید ، ممکن است بر دست یابی به اهداف تاثیر بگذارد . وقتی حواس پرتی های احساسی به وجود می آید ، نمی توانید بر هدف خود تمرکز کنید. حواس پرتی های هیجانی راهی برای ایجاد سکون و تأثیر منفی بر انرژی شما برای روزها ، هفته ها و ماه ها دارند. بهترین راه برای بیرون آمدن از وضعیت احساسی این است که دوباره کاری کنید تا بر آنچه که در حال حاضر از  آن راضی هستید و یا در آینده آرزو می کنید تمرکز کنید و مجدداً درگیر شوید.


آیا می دانید چگونه از هدف برای تنظیم مجدد یک هیجان عاطفی استفاده کنید؟


آیا آن را! من این یکی را می پرسم ...


چگونه انجامش بدهیم؟


به یکی از دیدگاه های خود دوباره وصل شوید و نتیجه کاملاً روشن بگیرید. خودتان را در هدفی که می گویید هدایت کنید ، به خودتان اجازه دهید تا اتمام آن را ادامه دهید  و آغوش خود را در برابر فرصت هایی که به وجود می آورد باز کنید . سپس بنشینید و لبخند بزنید به همین راحتی !


چرا این کار را کامل کردید؟


شما متولد شده اید ، عاشق می شوید و رشد میکنید. برای رشد ، به یک هدف قانع کننده احتیاج دارید. چه چیزی باعث احساس شادی و تحقق اهدافتان می شود؟ چه چیزی شما را عمیقاً تشویق می کند؟ چه حسی بر شما تأثیرمیگذارد وبا شما مطابقت دارد؟ کدام تجربیات زندگی شما برای ایجاد تغییرات اساسی مورد استفاده قرارخواهد گرفت ؟ این مواردی است که باید دنبال شود!

ما باید یاد بگیریم آنچه را که می خواهیم بخواهیم ، نه آنچه را که می خواهیم داشته باشیم ، تا شادی پایداری داشته باشیم.

--
دالایلاما

 

 

خلق فروش حرفه ایی، بازاریابی،فروش

یکی از خدمات ما مناسب شرایط  شماست و باعث افزایش فروش و حل مشکلات موجود شما میشود.

 

- مشـاوره رایـگان
- مشـاوره تلفنی
- تدوین استراتژی
- دیجیتال مارکتینگ
- برندسازی و کمپین تبلیغاتی

 

 

تاریخ درج  :  1399/4/4  
تعداد بازدید تا کنون :16

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی